top

BIP


Osiągnięcia uczniów Drukuj
piątek, 19 marca 2010 23:40
 
w roku szkolnym 20013/2014

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014: konkursy2013-2014.pdf (kliknij aby pobrać)

 

 
w roku szkolnym 20012/2013

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013: konkursy2012-2013.pdf (kliknij aby pobrać)

 

 
w roku szkolnym 20011/2012

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/2012: konkursy2011-2012.pdf (kliknij aby pobrać)

 

w roku szkolnym 20010/2011

 

KONKURS OPIEKUN SUKCES 
Konkurs piosenki atriotycznej w Miliczu Monika Juszczak 3 miejsce: Monika Federyszyn, Paweł Kuriata, Agata Głowacz, Patrycja, Klaudia Pawluk, Maja Olszańska
Laureat 6 powiatowego przeglądu grup TEATRALNYCH w Oleśnicy Urszula Konopko TEATR SZKOLNY POZA 
Finalista 13-tego dolnośląskiego przeglądu form teatralnych F-ART w Kłodzku Urszula Konopko TEATR SZKOLNY POZA 
Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej chłopców Waldemar Lizak 1 miejsce: Krystaian Makowiczuk, Patryk Wieczorek, Kamil Leszczyński, Michał Lotka, Marek Gębura, Przemek Jarząb, Szymon Rusiecki, Przemek Karalus, Dawid Fajkowski, Kajetan Puka, Dawid Domian, Dawid Zawierta, Jakub Wlazło
zDolny Œślązak Gimnazjalista- blok humanistyczny Anna Kalaruz Karolina Cieœlik, Bartłomiej Simura, Aleksandra Kaszczyszyn, Krzysztof Legierski, Krzysztof Cięciel, Łukasz Wieloch
XIX Gminny Konkurs Recytatorski 1 miejsce- Jagna Gonera, 2 miejsce- Maciej Knap, 3 miejsce- Sara Smolis, 4 miejsce Aleksandra Cieœlik, wyróżnienia: Karolina Berkowska, Weronika Cych
Gimnazjada 2010 – strzelectwo sportowe Tatiana Berkowska 1 miejsce- drużyna: Magdalena Knap, Agata Kubera, Patrycja Skorupa, Marlena Szymańska, Hubert Kita, Piotr Walasz, Eryk Prokopowicz, Dawid Smajek, Michał Rogala, Piotr Taciak, Mateusz Matysiak, Michał Kuc, Hanna Olszańska, Aleksandra Gąsior, Agnieszka Korzeniowska.
zDolny Ślązak Gimnazjalista - blok przyrodniczy

Krzysztof Legierski
II m-ce M.Mieszała
III m-ce A.Głowacz 

zDolny Ślązak Gimnazjalista - matematyczno-fizyczny Joanna Jażdżewska, Janina Tomaszewska-Baran Krzysztof Legierski, Kamil Bronowicki, Przemysław Szymański, Krzysztof Cięciel
IV Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki Niemieckojęzycznej Katarzyna Majecka Maja Olszańska
Finał Powiatowy w Piłce Siatkowej” Sebastian Stekiel 1 miejsce- Bogusławska Patrycja, Wasicka Alicja, Hliwa Klaudia, Krawczyk Kinga, Musiałowska Anna, Stępień Katarzyna, Waszka Jagoda, Koćwin Karina, Kałużna Judyta, Promna Oliwia, Prus Marta, Gierus Agata
zDolny Ślązak Gimnazjalista - matematyczny-finał Joanna Jażdżewska Finalista-Krzysztof Legierski
zDolny Ślązak Gimnazjalista - fizyczny-finał Janina Tomaszewska-Baran

Laureat - Krzysztof Legierski

zDolny Ślązak Gimnazjalista-j.polski Anna Kalaruz Finaliści - Karolina Cieślik, Aleksandra Kaszczyszyn, Łukasz Wieloch
zDolny Ślązak Gimnazjalista-historia Jolanta Szydełko Finaliści - Karolina Cieślik, Aleksandra Kaszczyszyn, Łukasz Wieloch
Gminny konkurs plastyczny ”Łańcuch choinkowy” Urszula Kazanecka Nagroda Burmistrza - Marlena Mrowiecka, Wyróżnienie - Maria Antonowicz
Olimpus - fizyka sesja jesienna Janina Tomaszewska-Baran Krzysztof Legierski - Laureat Olimpusa-sesja jesioenna
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia G. Gratzke Udział w etapie rejonowym - Marek Gębura
XIX Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej Monika Juszczak

II nagroda- Agata Głowacz, III nagroda- Paweł Kuriata, IV nagroda-Emilia Biernat, wyróżnienie- Klaudia Pawluk

III Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek Monika Juszczak II miejsce – Agata Głowacz, Paweł Kuriata, Klaudia Pawluk, III miejsce Ewa Kaszczyszyn
Powiatowy 56 Dolnośląski Konkurs Recytatorski Laureat- Krzysztof Cięciel, wyróżnienia: Agata Głowacz, Monika Fedoryszyn
Finał powiatowej szkolnej ligii lekkoatletycznej Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański I MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM SZKOLNEJ LIGII LEKKOATLETYCZNEJ Sobczyńska Sara, Mateusiak Magdalena, Fuss Marta, Olszańska Maja, Małaniak Monika, Berkowska Karolina, Iwaszko Paulina, Wasicka Alicja, Hliwa Klaudia, Kałużna Judyta, Krawczyk Kinga, Puka Aleksandra, Smolis Marta, Cych Weronika
Finał dolnośląskiej szkolnej ligii lekkoatletycznej Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański XII MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM SZKOLNEJLIGII LEKKOATLETYCZNEJ Sobczyńska Sara, Mateusiak Magdalena, Fuss Marta, Olszańska Maja, Małaniak Monika, Berkowska Karolina, Iwaszko Paulina, Wasicka Alicja, Hliwa Klaudia, Kałużna Judyta, Krawczyk Kinga, Puka Aleksandra, Smolis Marta, Cych Weronika
Finał powiatowy szkolnej ligi lekkoatletycznej chłopców Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański I MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW Wieczorek Patryk, Leszczyński Kamil, Wieloch Patryk, Dzięgielewski Maciej, Lotka Michał, Schubert Kacper, Olszański Szymon, Kaźmierczak Dawid, Ławniczak Mateusz, Cięciel Krzysztof, Rządczyk Marek, Głowacz Paweł, Wlazło Jakub, Drozd Dawid
Finał dolnośląski szkolnej ligi lekkoatletycznej chłopców Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański I MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM SZKOLNEJ LIGI LEKKOATLETYCZNEJ CHŁOPCÓW(AWANS DO FINAŁU KRAJOWEGO) Wieczorek Patryk, Leszczyński Kamil, Wieloch Patryk, Dzięgielewski Maciej, Lotka Michał, Schubert Kacper, Olszański Szymon, Kaźmierczak Dawid, Ławniczak Mateusz, Cięciel Krzysztof, Rządczyk Marek, Głowacz Paweł, Wlazło Jakub, Drozd Dawid
Finał powiatowy sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt” Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański I MIESCE W FINALE POWIATOWYM SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT Fuss Marta, Iwaszko Paulina, Puka Aleksandra, Hliwa Klaudia, Mateusiak Magdalena, Smolis Sara, Kałużna Judyta, Olszańska Maja, Wilk Lucyna, Wojciechowska Klaudia, Sobczyńska Sara, Berkowska Karolina, Małaniak Monika, Wasicka Alicja, Krawczyk Kinga
Finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych dziewcząt Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański XII MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT Fuss Marta, Iwaszko Paulina, Puka Aleksandra, Hliwa Klaudia, Mateusiak Magdalena, Smolis Sara, Kałużna Judyta, Olszańska Maja, Wilk Lucyna, Wojciechowska Klaudia, Sobczyńska Sara, Berkowska Karolina, Małaniak Monika, Wasicka Alicja, Krawczyk Kinga
Finał powiatowy sztafetowych biegów przełajowych chłopców” Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański I MIEJSCE W FINALE POWIATOWYM SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW Rządczyk Marek, Olszański Szymon, Wieloch Patryk, Kaźmierczak Dawid, Dzięgielewski Maciej, Ławniczak Mateusz, lotka Michał, Głowacz Paweł, Schubert Kacper, Słowiński Jan, Cięciel Krzysztof
Finał dolnośląski sztafetowych biegów przełajowych chłopców Waldemar Czajkowski, Paweł Olszański XIII MIEJSCE W FINALE DOLNOŚLĄSKIM SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW Rządczyk Marek , Olszański Szymon, Wieloch Patryk, Kaźmierczak Dawid, Dzięgielewski Maciej, Ławniczak Mateusz, lotka Michał, Głowacz Paweł, Schubert Kacper, Słowiński Jan, Cięciel Krzysztof
 
w roku szkolnym 2009/2010

 

KONKURS OPIEKUN SUKCES 
Konkurs Ortograficzny „Piszemy poprawnie” PCEiK A.Kalaruz K.Cieślik – I miejsce
Zdolny Ślązak Polonistyczny
D.Siemaszko-Babij
A.Kalaruz
D.Siemaszko-BabijA.Kalaruz
M.Gąsior, A.Kaszczyszyn - finalistki
Liga Naukowa Humanistyczna D.Siemaszko-Babij Drużyna/ K.Cięciel, Ł.Wieloch, K.Cieślik, D.Kałużna/ M.Gąsior/ – kwalifikacja do finału
Konkurs Piosenki Patriotycznej MDK Milicz M.Juszczak bez znaczących sukcesów
Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej M.Juszczak I m-ce Justyna Szewczyk
I m-ce zespół Kwintet 
Gminny Konkurs Poezji Śpiewanej M.Juszczak

I m-ce J. Szewczyk
II m-ce M.Mieszała
III m-ce A.Głowacz 

Gminny Konkurs Piosenki Polskiej M.Juszczak I m-ce J. Szewczyk
II m-ce M.Mieszała
III m-ce A.Głowacz 
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek M.Juszczak IIm-ce J. Szewczyk
III m-ce M.Mieszała 
Konkurs Piosenki „Powróćmy jak za dawnych lat” M.Juszczak II m-ce J.Szewczyk, M.Olek
III m-ce A.Głowacz 
Konkurs Ortograficzny „Piszemy poprawnie” PCEiK A.Kalaruz K.Cieślik – I miejsce
Konkurs Wiedzy o Rosji „Białe Noce” J.Szydełko

Ł.Wieloch – laureat
K.Cieślik - finalistka

Konkurs Losy Żołnierza i Oręża Polskiego J.Szydełko K.Cieślik- finalistka
Zdolny Ślązak Historyczny G.Gratzke, J.Szydełko M.Gąsior, A.Kaszczyszyn - finalistki
Konkurs Wiedzy o Parlamencie RP G.Gratzke, J.Szydełko VI m-ce: D.Kałużna, M.Hliwa, K.Łotecki
Finał Dolnośląski Indywidualnych Biegów Przełajowych W.Czajkowski, P.Olszański Dziewczęta – XIV m-ce
Chłopcy – XIII m-ce 
Szkolna Liga Lekkoatletyczna W.Czajkowski, P.Olszański Dziewczęta – II m-ce/powiat/
Chłopcy – II m-ce /powiat/ 
Sztafetowe Biegi Przełajowe W.Czajkowski, P.Olszański

Dziewczęta –I m-ce /powiat/,
XI m-ce / województwo/,
Chłopcy - VI m-ce /powiat 

Zawody Piłki Nożnej W.Lizak I miejsce /powiat/
IV miejsce /strefa wrocławska/ 
Strzelectwo Sportowe T.Berkowska XV m-ce /województwo/
Piłka siatkowa - chłopcy S.Stekiel IV m-ce /powiat/
Konkurs Tańca o Puchar Starosty T.Berkowska, I.Tomaszek-Czajkowska I miejsce /powiat/
Indywidualne Mistrzostwa LA W.Czajkowski, P.Olszański Dziewczęta – I m-ce/powiat/, V m-ce /strefa/,
Chłopcy - I m-ce/powiat/, II m-ce /strefa/,
V województwo

Zawody o Puchar Samsunga W.Czajkowski, P.Olszański IV m-ce A. Puka pchnięcie kulą 10.29m, IV m-ce,
Kaźmierczak w pchnięciu kulą 11.30m,
IV m-ce K.Schubert w skoku w dal- 5.42m 
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jesienne muzykowanie na palecie kolorów” U.Kazanecka, A.Wolf A.Bednarska – wyróżnienie
Gminny Konkurs Plastyczny U.Kazanecka, A.Wolf I m-ce – M.Malczyszyn
II m-ce – A. Snopek
III m-ce – S. Pawelec 
Gminny Konkurs Plastyczny „Gniazdko zajączka” U.Kazanecka Nagroda Burmistrza M.i G. Twardogóra – P.Gałka
 II m-ce P.Jasiak
Wyróżnienie – P.Ladra 
Gminny Konkurs Ekologiczny Zabawka Ekologiczna U.Kazanecka III miejsce – A.Bednarska, M.Malczyszyn
Powiatowy Konkurs Plastyczny „Magiczna Złota Uliczka w Pradze” U.Kazanecka Laureat – M.Obiegło
Wyróżnienia – A.Bednarska, K.Baran 
Liga Naukowa Matematyczna I.Zarówna Drużyna / M.Lizak, Ł.Wieloch, K.Legierski, P.Szymański/– kwalifikacja do finału
Zdolny Ślązak Gimnazjalista J.Jażdżewska K.Legierski, K.Łotecki - etap powiatowy
Ogólnopolski Konkurs KMO „Mikro świat” B.Hołubka I miejsce - Prezentacja na XIV Pikniku Naukowym / M.Cudzanowska, A.Przybył/
Alfik Matematyczny J.Jażdżewska K.Legierski – nagroda główna,
Ł.Wieloch, K.Bronowicki, P.Szymański – nagrody książkowe 
Jestem Twórcą B. Olszańska,
B.Hołubka,
A.Bagińska,
M.Gąsior,
U.Kazanecka,
A.Wolf 
K.Legierski- I m-ce kat przyrodnicza i najlepsza prezentacja;
K.Legierski, M.Cudzanowska, J.Jankowska – II m-ce kat. humanistyczna;
A.Bednarska, M.Malczyszyn, K.Przyślak, K.Marcinkowska, Ż.Żylak – kat.artystyczna
II miejsce – m.Kuriata – kat. przyrodnicza 

 

w roku szkolnym 2008/2009

 

KONKURS OPIEKUN SUKCES 
Konkurs poezji śpiewanej - XI 2008 M.Juszczak I m-ce - Justyna Szewczyk
II m-ce - Dorota Gąsior
II m-ce - Marta Mieszała
III m-ce - Joanna Witiw 
zDolny Ślązak Gimnazjalista - X 2008
D.Siemaszko-Babij
A.Kalaruz
L.Szymanek
Przedmioty przyrodnicze - zakwalifikowała się Hanna Figura
Gminny konkurs recytatorski - XI 2008 U.Konopko I m-ce - Maciek Knap
II m-ce - Jagna Gonera , Karolina Drapiewska,
III m-ce - Agnieszka Antonowicz, Hanna Figura 
zDolny Ślązak Gimnazjalista - X 2008   Przedmioty humanistyczne - zakwalifikował się Łukasz Kucharski
Liga Naukowa Matematyczna XII 2008, I 2009 I.Zarówna Kinga Simura 
I Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek M.Juszczak/R.Orlikowski

Laureat: Kwartet: Dorota Gąsior, Joanna Witiw, Ewelina Głowacz, Stanisław Janas

Wyróżnienie: Tercet: Dorota Gąsior, Joanna Witiw, Ewelina Głowacz 

 

Liga Naukowa Humanistyczna D.Siemaszko-Babij Magdalena Gąsior 
Zdolny Ślązak Gimnazjalista E.Czarnota

Kinga Simura, 
Jakub Berkowski,
Krzysztof Legierski 

KONKURS - Wycinanki wielkanocne - IV 2009   III m-ce Agata Gąsior 
Gminny Konkurs Tańca pod patronatem Burmistrza MiG Twardogóra I.Tomaszek-Czajkowska, T.Berkowska m-ce dla drużyny: Gabriela Hamarska, Jessika Lizak, Magdalena Nowak, Aneta Molińska, Ada Skrzypczyńska, Justyna Szewczyk, Katarzyna Wysota
Szkolny Konkurs Wiedzy o Ewangelii św. Łukasza S.Y.Verbicka, I.Puchalska

I m-ce - Karolina Drapiewska

Szkolny Konkurs Wiedzy o Ewangelii św. Pawła S.Y.Verbicka, I.Puchalska I m-ce - Łukasz Wieloch
Poznajemy parki krajobrazowe dolnego śląska  B.Hołubka II m-ce- drużyny Karolina Drapiewska, Anna Nowicka, Michał Grabczyński, Grzegorz Świrk
zDolny Ślązak Gimnazjalista - MAT-FIZ  J.Baran, J.Jażdżewska Kinga Simura, Jakub Berkowski, Krzysztof Jegierski
Powiatowy Konkurs Historyczny - Stosunki Polsko-Niemieckie J.Szydełko, D.Babula II m-ce drużynowo Łukasz Kucharski, Katarzyna Cieślik, Robert Kalarus
II m-ce indywidualnie Katarzyna Cieślik, Łukasz Kucharski 
Prawa i wolności człowieka - XII 2008 G.Gratzke, J.Szydełko III m-ce Łukasz Kucharski 
Powiatowy Konkurs Plastyczny - Jesienne Kompozycje U.Kazanecka, A.Wolf

Wyróżnienie: Artur Bednarski 

VI - Konkurs Literacki - Moja szkoła, mój nauczyciel U.Konopko I m-ce K. Sokołowska 
Powiatowe Dyktando z J.Niemieckiego A.Ilków Nowicka, K. Sokołowska
Konkurs Historyczny z Okazji 40-tej Rocznicy Wydarzeń Marcowych D.Babula Łukasz Kucharski
Konkurs Tańca o Puchar Starosty T.Berkowska, I.Tomaszek-Czajkowska I miejsce /powiat/
IV Powiatowy Przegląd Grup Teatralnych U.Konopko Laureat - Teatr Szkolny - Poza
Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym  W.Lizak II m-ce Jakub Berkowski, Radosław Malinowski, Mateusz Pięta 
Ortograficzna Corrida 2009 A.Bagińska I m-ce Anna Nowicka
zDolny Ślązak Gimnazjalista Matematyczno-Fizyczny J.Jażdżewska Finalista - Kinga Simura 
zDolny Ślązak Gimnazjalista - Humanistyczny D.Babula Finalista - Łukasz Kucharski 
XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - Klęska, powódź czy huragan straż pożarna Ci pomaga A.Wolf I m-ce M. Biernat
Finały Powiatu Szkolnej Ligi LA W.Czajkowski, P.Olszański II m-ce chłopców: Mikuła Kami, Grygorowicz Mateusz, Ławniczk Bartek, Ławniczak, Mateusz, Bury Wojciech, Reszel Szymon, Cholewa Patryk, Olszański Szymon, Kaźmierczak Dawid, Dzięgielewski Maciej, Janiak Wojciech, Kalarus Robert
III m-ce dziewcząt: Olszańska Joanna, Wlazło Monika, Diakowska Andrzelika, Sobczyńska Sara, Szewczyk, Aleksandra, Gabriel Martyna, Musiałowska Anna, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Studzińska Paulina, PrzyślakKatarzyna, Grubska Natalia, Krawczyk Kinga, Weszka Jagoda, Wilkowiecka Julia.
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej W.Lizak I m-ce - Jarząb Przemysław, Malinowski Radosław, Stelmach Michał, Franc Maciej, Ławniczak Bartosz, KalarusRobert, Wojciechowski Kamil, Karga Tomasz, Puchalski Jakub, Myśliwiec Rafał, Szubert Dominik, Grabowski Marcin, Reszel Szymon, Witiw Tomasz, Witiw Patryk, Leszczyński Kamil, Kuśmierek Patryk, Kalarus Przemysław.
V m-ce w FINALE MIĘDZYPOWIATOWYM 
Finały Powiatu w Sztafetowych biegach Przełajowych W.Czajkowski, P.Olszański III m-ce dziewcząt: Olszańska Joanna, Wlazło Monika, Dyba Adrianna, Sobczyńska Sara, Puka Aleksandra, Szewczyk Aleksandra, Gabriel Martyna, Hliwa Klaudia, Wilkowiecka Julia, Przyślak Katarzyna.
VI m-ce chłopców: Reszel Szymon, Kaźmierczak Zbigniew, Grygorowicz Mateusz, Maliński Radosław, Pasternak Łukasz, Kalarus Robert, Ławniczak Bartosz, Rządczyk Marek, Kaźmierczak Dawid, Olszański Szymon.
Finały Strefy Wrocławskiej Gimnazjady Młodzieży Indywidualnych Mistrzostw LA W.Czajkowski, P.Olszański III m-ce dziewcząt: dla drużyny: Sobczyńska Sara, Stępień Katarzyna, Szewczyk Aleksandra, Grubska Natalia, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Krawczyk Kinga, Olszańska Joanna, Puka Aleksandra
I m-ce chłopcy: Bury Wojciech, Lizak Maciej, Dzięgielewski Maciej, Grabowski Marcin, Janiak Wojciech, Kalarus Robert, Kaźmierczak Dawid, Stanisławiszyn Michał, Woźniak Oskar, Ławniczak Bartosz, Ławniczak Mateusz, Oko Szymon, Olszański Szymon, Reszel Szymon, Rządczyk Marek, Rządkowski Dominik, Sania Szymon, Schubert Kacper, Knabeldorf Adrian, Cięciel Krzysztof, Tylcz Sławek
Finały Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży w LA W.Czajkowski, P.Olszański X m-ce dziewcząt: Sobczyńska Sara, Stępień Katarzyna, Szewczyk Aleksandra, Grubska Natalia, Hliwa Klaudia, Kończak Klaudia, Krawczyk Kinga, Olszańska Joanna, Puka Aleksandra.
VIII m-ce chłopców: Bury Wojciech, Lizak Maciej, Dzięgielewski Maciej, Grabowski Marcin, Janiak Wojciech, Kalarus Robert, Kaźmierczak Dawid, Stanisławiszyn Michał, Woźniak Oskar, Ławniczak Bartosz, Ławniczak, Mateusz, Oko Szymon, Olszański Szymon, Reszel Szymon, Rządczyk Marek, Rządkowski Dominik.
FINAŁ SAC 17.06.2009
I m-ce w biegu na 300m Joanna Olszańska,
I m-ce w pchnięciu kulą Bartosz Ławniczak 
Ogólnopolska Liga Ortograficzna A.Mucha, A Bagińska

Etap szkolny:
I m-ce Kinga Simura, II m-ce Anna Nowicka 

Etap regionalny:
III m-ce Anna Nowicka
IV m-ce Kinga Simura
Finalistka Anna Nowicka 

Matematyczny bieg na oriętację B.Hołubka Etap wojewódzki I m-ce drużynowo, Etap ogólnopolski I m-ce drużynowo- Hanna Figura, Paulina Studzińska, Grzegorz Świrk, Łukasz Kucharski, Kamil Łotecki, Maciej Początek
Alfik Matematyczny J.Jażdżewska Laureatka Kinga Simura
II Konkurs Pieśni Patriotycznej M.Juszczak I m-ce – Kwartet - Dorota Gąsior, Joanna Witiw, Ewelina Głowacz, Stanisław Janas
II m-ce w kategorii soliści Stanisław Janas 
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej M.Juszczak, J.Orlikowska Zakwalifikowały się: Dorota Gąsior, Justyna Szewczyk
Ogólnopolska Olimpiada Historyczna D.Babula, G.Gratzke, J.Szydełko III m-ce Karolina Cieślik
IV m-ce Aleksandra Kaszczyszyn 
Jestem Twórcą J.Baran, J.Ilków, B.Olszańska III m-ce dla drużyny Anna Nowicka, Karolina Drapiewska, Weronika Obiegło
III Ogólnopolskie Spotkanie Członków i Przyjaciół Szkolnych Kół PTSM - Szlakami Wrocławskich Krasnoludów - druzynowo B.Hołubka I m-ce za piosenkę turystyczną
I m-ce konkurs wiedzy
III m-ce konkurs artystyczny 
Poprawiony: wtorek, 22 lipca 2014 09:42

bottom

Oficjalna strona Gimnazjum nr 1 im. Polskich Olimpijczyków w Twardogórze - www.gimnazjum.twardogora.pl.



"Nasza szkoła uczestniczy w projekcie "Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji"
współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego